Panos Gkotsaidis ρώτησε πριν 5 έτη

Καλησπερα, θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει πως θα ενεργοποιησω το 5 GHz Hotspot στο Android Xiaomi Redmi S2.  Η επιλογη του 5 GHz εμφανιζοταν παλιοτερα αλλα πλεον υπαρχει μοναχα το 2.4 . Διαβασα και σε αλλα ξενα φορουμ οτι το προβλημα υπαρχει και σε πολλες συσκευες και οχι μονο στην δικη μου.

1 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 5 έτη

Καλησπέρα Πάνο

Αν η σχετική επιλογή αφαιρέθηκε μετά από κάποιο update, δεν νομίζω πως μπορείς να κάνεις κάτι. Μάλλον ήταν απόφαση του κατασκευαστή.