G.T .M.C ρώτησε πριν 4 έτη

γεια σας θα ηθελα να κανω μια ερωτηση για μια αλλαγη που θελω να κανω . σκεφτομαι να βαλω την 5700xt αλλα εχω 520W τροφοδοτικο της seasonic 80plus bronze πιστευετε να εχω θεμα με αυτη την καρτα η οχι ? και αν εχω ποια καρτα θα βαζατε εσεις σε αυτα τα λεφτα . επεξεργαστης ryzen 3600 . ευχαριστω

2 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα

Είσαι πολύ οριακά με τα 520W και καλύτερα να πας σε ένα μεγαλύτερο τροφοδοτικό. Ειδικά αν σκοπεύεις να λειτουργείς την κάρτα στο μέγιστο.

Kon/nos Kountousias απάντησε πριν 4 έτη

ο κυριτσης στο βιντεο για αγορα τροφοδοτικου αναφερει μια σελιδα οπου βαζοντας τα υποσυστηματα του υπολογιστη σου λεει ποσα βατ χρειαζεσαι