danai ρώτησε πριν 9 έτη

Καλημερα ....σημερα ξαφνικα το Bitdefender Free edition απενεργοποιηθηκε μηπως ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για να ενεργοποιηθει ξανα ???....Σας ευχαριστω και Καλη Ανασταση σε ολους...........Αγαπημενο pcsteps ενα μονο θα πω ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ...ΜΠΡΑΒΟ !!!!!

3 Απαντήσεις

Giorgos Tsaliagos απάντησε πριν 9 έτη

επειδη φανταζομαι δεν εχεις κανει εγγραφη στην Bitdefender,αν παρατηρησεις στο 3ο πλαισιο σου γραφει αν εχεις κανει Log in στον λογαριασμο σου.....θελει λοιπον να δημιουργησεις εναν Δωρεαν λογαριασμο στην Bitdefender......κι εγω αυτο χρησιμοποιω κι εχω δημιουργησει κανονικα λογαριασμο (σε ολα τα pc που εχω, κανω log-in με τον ιδιο λογαριασμο) !!!

danai απάντησε πριν 9 έτη

Giorgos Tsaliagos...καλησπερα ευχαριστω για την απαντηση....εχω κανει λογαριασμο αλλα δεν μου ηρθε το λινκ ενεργοποιησεις......εχω στειλει μηνυμα και στην εταιρια αλλα δεν μου απαντησαν....εχω στειλει και στο φορουμ της σελιδας αλλα καμμια απαντηση....οταν μπαινω στον λογαριασμο μου λεει αυτο το μηνυμα...."Your account needs to be activated.Click here to receive an email with the activation link"...παταω οπως μου λεει αλλα δεν ερχεται κανενα λινκ στο email μου για να ενεργοποιησω τον λογαριασμο μου.....

danai απάντησε πριν 9 έτη

Η εταιρια τελικα μου εστειλε το λινκ ενεργοποιησεις...ειμαι οκ....