Βασίλης Σισκούδης ρώτησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα σας!Μόνο τον πύργο έως 700 ευρώ.Θελω να μπορώ να παίζω όλα τα παιχνίδια και να μην εχω θέματα με το lag.Επίσης θα ήθελα να και λίγο rgb ανεμιστηρακια και μητρικη-ψύκτρα

3 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Καλησπέρα Βασίλη

Η συγκεκριμένη εποχή είναι πολύ κακή για αγορά υπολογιστή, καθώς υπάρχουν ελάχιστες διαθεσιμότητες και οι τιμές έχουν πάρει την ανηφόρα.

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά στην Intel σύνθεση των 750€ - 850€ του οδηγού αγοράς μας που βγαίνει στα 765 με τη συναρμολόγηση.

Αν θες κάτι καλύτερο, αναγκαστικά πρέπει να περιμένεις να επανέλθουν οι τιμές στις τιμές που υπήρχαν προ καραντίνας. Γενικά, προτείνω να περιμένεις.

Βασίλης Σισκούδης απάντησε πριν 3 έτη

Πες μου αναλυτικά τα κομμάτια του υπολογιστή έως 700 Όχι παραπάνω.

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 3 έτη

Μπορείς να δεις τη σύνθεση που σου έστειλα (ανανεώθηκε για τον νέο μήνα) και να βάλεις έναν Ryzen 3100 για να ρίξεις το κόστος εντός του budget σου. Αν δεν βρεις διαθεσιμότητα, δες τον 3200G. Στη σύνθεση αναφέρουμε αναλυτικά τα εξαρτήματα.