John Ganos ρώτησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα.Θέλω να αγοράσω desktop μέχρι τα 700 ευρώ και βρήκα ένα Innovator από το e-shop σε προσφορά.Είμαι gamer υψηλών απαιτήσεων, καθώς ασχολούμαι και με το μοντάζ ερασιτεχνικά, αλλά δεν γνωρίζω από σύνθεση πύργου και θέλω να με βοηθήσετε στο αν αξίζει τα χρήματα του αυτή η σύνθεση.Το μοντέλο είναι

INNOVATOR 5 POWER GAMER 9400F ΜΕ WINDOWS 10

και ο σύνδεσμος για την αγορά του:
https://www.e-shop.gr/innovator-5-power-gamer-9400f-me-windows-10-p-PER.912882 .
 Ευχαριστώ

3 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα φίλε μου, γενικά είμαστε αντίθετοι στην αγορά έτοιμου υπολογιστή για ποικίλους λόγους..Εναλλακτικά, θα σου πρότεινα να δεις αυτή τη σύνθεση με ryzen.

John Ganos απάντησε πριν 4 έτη

Οπότε δεν αξίζει τα χρήματά του, είναι πιο ακριβό απ όσο θα έπρεπε;
Ευχαριστώ για την απάντηση!

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 4 έτη

Σαν τιμή είναι μια χαρά, ποιοτικά στο σύνολο όμως υπάρχουν και καλύτερες επιλογές..