George Andrp ρώτησε πριν 7 έτη

Mia erotisi se parakalo file se parakalo kaigomai !! Exo ena pc 6600k intel, geforce gtx 1080 Ti Asus maximus VIII hero alpha kai corsair H 100i v2 !!! kai to exo 4 mhnes ola komple xafnika to prwi pou sikonome kai ekane poli thorivo h psyktra koita vathmous 95 o cpu 93 h motherboard xoris na kanei tpt apla katevaze ena torrent ti borei na ftaiei re aderfe giati kai ta 2 na anevasan thermokrasia ???? mazi?? einai mazi h psyktra tou cpu kai tou motherboard ?? einai h psyktra to provlima???

1 Απαντήσεις

Γιώργος Λάνδρου Staff απάντησε πριν 7 έτη

Καλησπέρα Γιώργο, έλεγξες τις διεργασίες που τρέχουν? Μήπως για κάποιο λόγο είναι αυξημένες και καταναλώνονται πολλοί πόροι συστήματος? Μήπως έχει πιάσει σκόνη?
https://www.pcsteps.gr/1268-cleaning-desktop-pc/