Peter Christou ρώτησε πριν 4 έτη

Γεια σας θα ήθελα να μου βρείτε από το matshop.gr ένα καλώδιο για το xiaomi redmi note 9s όχι θύρα μόνο καλώδιο και θύρα για να μπαίνει να φορτίζει το κινητό

4 Απαντήσεις

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 4 έτη

Καλησπέρα Πέτρο

Μπορείς να επιλέξεις οποιοδήποτε από τα καλωδία με Type C 3.5A. Όταν λες θύρα, αναφέρεσαι στον φορτιστή;

Peter Christou απάντησε πριν 4 έτη

nai

Peter Christou απάντησε πριν 4 έτη

Τώρα θέλω να σας ρωτήσω αν ταιριάζουν αυτά τα δύο lime-usb-3-0-fast-travel-charger-qc-3-0-ltu24-21w-4000ma-white και αυτό nsp-type-c-usb-φορτισησ-data-magnetic-braided-nsc01-3-5a-qc-2-0-1m-black
ταιριάζουν το καλώδιο με τον φορτιστεί ?

Γιώργος Τράντζας Staff απάντησε πριν 4 έτη

Ταιριάζουν κανονικά. Η συσκευή σου υποστηρίζει 18W φόρτιση και όχι 21W, οπότε δεν χρειάζεται να πας στο 4A καλώδιο.